Managing Consultant bij Teamservices

Bij Teamservices streven we naar het leveren van de beste operationele en financiële softwareoplossingen voor bouwbedrijven. Bouw samen met ons aan de toekomst. Met onze focus op het delen van kennis voor succes, zijn we op zoek naar een Managing Consultant die ons team in Antwerpen komt versterken. Ben jij de gedreven leider met een passie voor cijfers en financiële data die we zoeken?

Als Managing Consultant bij Teamservices ben je een cruciale schakel in ons team. Jouw rol omvat het leiden en ontwikkelen van een team van professionals, waarbij jouw inzicht in cijfers en financiële data centraal staat. Je bent een motivator en een mentor, iemand die zijn of haar team naar succes leidt door middel van diepgaande analyses en data-driven besluitvorming.

Ben jij een teamspeler die graag werkt bij een groeiende KMO en wil je bijdragen aan het succes van enkele van de grootste bouwbedrijven in België? Dan ben jij misschien wel de persoon die wij zoeken!

Verantwoordelijkheden

 • Je bent verantwoordelijk voor het beheer en uitbouwen van een klanten/bouwbedrijven-portfolio.
 • Je leidt een team van financiële analisten en helpt met het uitbouwen van het team.
 • Samen met je team, werk je aan de verbetering van onze dienstverlening
 • Maandelijkse productie en oplevering van gedetailleerde Bouwproject Dashboards.
 • Het verzamelen en analyseren van financiële data uit klantendatabases.
 • Actieve communicatie met projectleiders en klanten om inzichten en resultaten te delen.
 • Het onderhouden van sterke relaties met alle stakeholders.
 • Actief bijdragen aan de ontwikkeling van de vaardigheden van je teamleden.
 • Bijdragen aan de kennisopbouw binnen Teamservices en het ondersteunen van de trainer.
 • Effectief gebruik van personal branding binnen en buiten de organisatie.

Kwalificaties

 • Uitstekende leiderschapskwaliteiten en ervaring in het aansturen van teams.
 • Diepgaande kennis van en passie voor financiële analyses en data.
 • Uitstekende communicatievaardigheden, zowel in het Nederlands als in het Engels.
 • Sterke organisatorische vaardigheden en een oog voor detail.
 • Een proactieve houding in persoonlijke en professionele ontwikkeling.

Bij Teamservices geloven we sterk in de kracht van een team. We bieden een dynamische werkomgeving bij een groeiend bedrijf waar je veel kansen krijgt voor persoonlijke en professionele groei. We zijn ervan overtuigd dat samenwerking en continue leren van elkaar ons helpt groeien en verbeteren. Ben jij klaar om als Managing Consultant bij Teamservices aan de slag te gaan en een cruciale rol te spelen in ons succes? We nodigen je uit om te solliciteren en deel uit te maken van ons toegewijde team.