Jr. Financieel Analist bij Teamservices

Bij Teamservices streven we naar het leveren van de beste operationele en financiële softwareoplossingen voor bouwbedrijven. We zijn momenteel op zoek naar een financieel analist met een passie voor het leveren van topkwaliteit van onze financiële en IT-diensten. Kom jij ons team in Antwerpen versterken?

Als financieel analist bij Teamservices ben je een sleutelfiguur in ons team. Je hebt een passie voor cijfers en bent in staat om diepgaande financiële analyses uit te voeren met oog voor detail. Jouw conclusies zijn altijd grondig onderbouwd, en je communicatieve vaardigheden stellen je in staat om complexe data helder en professioneel over te brengen naar verschillende stakeholders in het bouwproces.

Ben jij een teamspeler die graag werkt bij een groeiende KMO en wil je bijdragen aan het succes van enkele van de grootste bouwbedrijven in België? Dan ben jij misschien wel de persoon die wij zoeken!

Verantwoordelijkheden

 • Je bent verantwoordelijk voor de financiële opvolging van één specifieke klant/bouwbedrijf.
 • Maandelijkse productie en oplevering van een gedetailleerd Bouwproject Dashboard rapportering.
 • Extractie en analyse van financiële data uit klantendatabases.
 • Analyseren van data om trends, afwijkingen en ontwikkelingen te identificeren.
 • Regelmatig overleg met projectleiders en klanten om inzichten te delen en te bespreken.
 • Ontwikkelen van je eigen vaardigheden en die van anderen, inclusief effectieve personal branding.
 • In je eerste 6 maanden doorloop je een intensief onboarding-programma, gevolgd door on-the-job ervaring met direct klantcontact.
 • Op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen en trends in de markt voor financiële software in de bouwsector en delen van (nieuwe) inzichten met community.

Kwalificaties

 • Sterke analytische vaardigheden en een passie voor cijfers en data.
 • Uitstekende communicatievaardigheden in het Nederlands, zowel mondeling als schriftelijk.
 • Ervaring met financiële analyses en dataverwerking.
 • Goede relationele vaardigheden en het vermogen om relaties met klanten en collega’s te onderhouden en te versterken.
 • Proactieve houding in persoonlijke en professionele ontwikkeling.

Bij Teamservices geloven we sterk in de kracht van een team. We bieden een dynamische werkomgeving bij een groeiend bedrijf waar je veel kansen krijgt voor persoonlijke en professionele groei. We zijn ervan overtuigd dat samenwerking en continue leren van elkaar ons helpt groeien en verbeteren. Ben jij klaar om je carrière naar een hoger niveau te tillen bij een innovatief en vooruitstrevend bedrijf? We kijken alvast uit naar jouw bijdrage aan ons team!